کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: شرکت صنایع هواپیماسازی ایران

Iran
    كاربر سايت

تشکر شده 1,098 بار در 182 ارسال
    قدرت امتیاز دهی
    35
    میزان امتیاز : 1385
    Array
    علاقه مندی های من
    نیروی هوایی

نیروی زمینی

نیروی دریایی

شرکت صنایع هواپیماسازی ایران

شرکت صنایع هواپیماسازی ایران ميخوام محصولاتش رو معرفي كنم

كاربردها:
    هواپيماي Skyeton swift-k-10 يك هواپيماي چند منظوره است كه ميتواند براي اهداف زير مورد استفاده قرار گيرد:
    1- پروازهاي تفريحي
    2- گشت منطقهاي
    3- گشت محيط زيست و جنگلها
    4- بازرسي خطوط لوله نفت و گاز
    5- عكسبرداري هوايي
    6- انتقال كالا و بستههاي پستي
    7- مسافرت هوايي

گواهينامه ها:
    اين هواپيما داراي گواهينامه از كشور فرانسه ميباشد.

كابين:
    اين هواپيما داراي كابين بسيار زيبا است كه مطابق نظر و سليقه مشتري قابل تغيير است.

تجهيزات:
    هر تجهيزات پروازي مطابق با سليقه مشتري قابل نصب در پانل هواپيما است. اگرچه پانل ديجيتال موجود امكانات زيادي را در اختيار خلبان قرار ميدهد.

موتور:
    موتور اين هواپيما R-tax 912ULS با قدرت 100HP ميباشد و داراي ملخ كامپوزيت سه تيغه است.

ايمني پرواز:
    ايمني پرواز با Swift-K-10 به دليل به روز بودن تجهيزات، سازه مقاوم و وجود سيستم چتر نجات اضطراري در حد قابل قبولي قرار دارد.

محفظه بار:
    محفظه پشت كابين به منظور حمل بار تا حجم 360Lit و وزن 40Kg طراحي شده است. قسمت حمل بار مجهز به توري نگهدارنده براي جلوگيري از جابجايي بار ميباشد.

ارابه فرود:
    سيستم ارابه فرود قوي و ترمز هيدروليكي ABS فرود ايمني را براي هواپيما تامين ميكند.

سيستم كنترل فرامين:
    سيستم كنترل فرامين شامل استيك و پدال دوبل و قابل تنظيم براساس قد خلبان ميباشد.

دم:
    در سكان افقي براي سهولت كار خلبان تريمر الكتريكي استفاده شده است.

بال:
    بال اين هواپيما داراي سازه فلزي است و شامل يك تيرك اصلي (Spar) با مقطع بال NACA23015 ميباشد.به دليل اتصالات استفاده شده بال ها به راحتي توسط دو نفر در زمان 10 دقيقه قابل باز كردن است. بستن مجدد بال نيز اندكي بيشتر زمان ميطلبد. اين ويژگي حمل و نقل هواپيما را به راحتي امكان پذير ميسازد.

بدنه:

بدنه اين هواپيما كامپوزيت با سازه اصلي نگهدارنده بال و ارابههاي فرود فلزي (Steel) با كيفيت بسيار بالا ميباشد. بدنه ازيك حالت آيروديناميكي فوق العاده شكيل برخوردار است.سيستم بدنه Semi Monocoque است و داراي 4 عدد اسپار ميباشد.

- - - Updated - - -

سکوی تست پروازی که در تاریخ 5/31/ 91 ( روز صنعت دفاعی ) مورد بازدید و رونمایی ریاست محترم جمهور اسلامی ایران جناب آقای دکتر محمود احمدی نژاد قرار گرفت ، به پاس گرامیداشت شهدای هسته ای ایران به نام دختر گرانقدر شهید رضایی نژاد " آرمیتا " نام گرفت.

این سکوی تست برای تست سامانه های هوایی در شرایط واقعی پرواز آماده شده است تا توسط آن کلیه سامانه های هوایی مثل موتور ، اقلام الکترواویونیک ، اقلام مکانیکی هواپیما ، صندلی پران و سازه های آیرودینامیکی و ... مورد تست قرار گیرند . در این اولین بهره برداری از این سکوی تست ، آزمایش موفقیت آمیز صندلی پران بومی سازی شده برای یک هواپیمای جنگی در مهر ماه سال 91 انجام شد که طی آن نیمی از بدنه آن هواپیمای جنگی بر روی دم عمودی Vertical Tail این سکوی تست نصب شد و در ارتفاع و سرعت از پیش تعریف شده ، با فرمان الکتریکی که از داخل کابین سکوی تست در یافت نمود به بیرون پرتاب شد.

۞************************************************ *****************************۞

من به یقین و عدالت باور دارم.من زندگیها خواهم ساخت،خوشیهای بسیار خواهم آورد
    من ملتم را سربلند ساحت زمین خواهم کرد، زیرا شادمانی او شادمانی من است.

۞************************************************ *****************************۞

۞۞ كوروش بزرگ ۞۞

2. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید بهزاد گامبروني از ایشان تشکر کرده اند:

M1LAD (10-14-2013),mahmod (10-14-2013),mobah1983 (10-15-2013),mohammad area51 (10-14-2013),SAEED0172 (10-15-2013),saman_aryan2010 (10-16-2013),خادم شهدا (10-14-2013),مجتبی کیا (10-14-2013)

3. # ADS
    نشان دهنده تبلیغات برای شما

Iran
    كاربر سايت

قدرت امتیاز دهی
    35
    Array
    علاقه مندی های من
    نیروی هوایی

نیروی زمینی

نیروی دریایی

MODEL HJ50

50 TON FIXED HEIGHT TRIPOD JACK

Jack includes:

Manual Hand Pump
    Air Operated Hydraulic Pump
    Load Gauge for load indication (reads tons/psig)
    Secondary cylinder Seal for protection against contaminations and to prolong life of primary seal
    Rain Hat (covers jack upper head)

Features:

Cylinder Bore is Hard Chrome Plated
    All unpainted parts are plated to resist corrosion
    Resistant Paint (safety yellow)
    Jacks are tested to a Proof Load of 150% of rated capacity
    These jacks can be connected to a common control panel to be operated individually or simultaneously
    Air supply of Max. 120 psi (necessary to operate the Air operated Hydraulic Pumps)
    Jacks are equipped with hoisting Hooks to be lifted by cranes
    · 3 Year Warranty

OPTIONS:

Control Panelfor operating of more than one jack simultaneously and individually from the central panel
    Adjustable SwivelFoot
    Repair Kit

Model HJ50 is built to withstand harsh environmental conditions, rugged used and to provide many years of continuous service. Our customers are guaranteed a quality product with each purchase and are assured of our continued product support whenever and wherever the need arises.

۞۞ كوروش بزرگ ۞۞

5. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید بهزاد گامبروني از ایشان تشکر کرده اند:

mobah1983 (10-15-2013),SAEED0172 (10-15-2013),خادم شهدا (10-14-2013),مجتبی کیا (10-14-2013)

Iran
    كاربر سايت

قدرت امتیاز دهی
    35
    Array
    علاقه مندی های من
    نیروی هوایی

نیروی زمینی

نیروی دریایی

طراحی و ساخت بر اساس استاندارد JAR-FSTD-A Level C
    دارای گواهینامه بهره برداری از سازمان هواپیمایی کشوری ج.ا.ا بر اساس استاندارد CAD-FSTD-A
    دارای سیستم تضمین کیفیت Quality System برای بهره برداری از شبیه سازهای پروازی.
    امکان آموزش کلیه شرایط و مراحل قبل از پرواز، در حین پرواز و بعد از پرواز.
    امکان اموزش شرایط اضطراری و بحرانی
    دارای سیستم Cross collimated vision
    دارای سیستم 6 DOF Motion System

شبیه سازی کامل تمامی سیستمهای هواپیما
    امکان شبه سازی در تمامی شرایط آب و هوایی، مه ، برف، ساعات شبانه روز(روز، عصر، شب و...).
    دارای کنسول استاد پیشرفته با قابلیت کنترل کامل شبیه ساز با امکان Plot، قراردادن هواپیما در هر فاصله از باند( Short Final, Long Final)،گزارش گیری، تست اتوماتیک، calibration و..
    امکان آموزش ناوبری کامل و اجرای طرح پروازی(Flight Plan)
    امکان آموزش کامل سیستمها و سوئیچها
    دارای Electric Control loading.
    Easy maintenance
    Electronic QTG
    Real Instrument
    ارائه بیش از 1000 ساعت آموزش ثبت شده به خلبانان ایران 140 برای آموزشهای اولیه و دوره ای

۞۞ كوروش بزرگ ۞۞

7. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید بهزاد گامبروني از ایشان تشکر کرده اند:

mobah1983 (10-15-2013),SAEED0172 (10-15-2013),saman_aryan2010 (10-16-2013),خادم شهدا (10-14-2013),مجتبی کیا (10-14-2013)

Iran
    كاربر سايت

قدرت امتیاز دهی
    35
    Array
    علاقه مندی های من
    نیروی هوایی

نیروی زمینی

نیروی دریایی

هواپیمای توربوپراپ منطقه ای (RegionalTurboprop Aircraff)

هواپیمای مسافربری منطقه ای، هواپیمایی است کوچک برای حمل 35 تا 100 نفر مسافر از یک منطقه به منطقه ای دیگر که بر اساس بهترین کارایی (اقتصادی ، عملکرد) طراحی می شود. این نوع هواپیما به دو گروه جت و توربو پراپ قابل تقسیم است.

در دهه 60 که هواپیماهای جت وارد بازار مسافربری شدند. پیش بینی می شد هواپیمای توربوپراپ بطور کامل از رده خارج شوند ولی هواپیماهای بزرگ جت برای مسیرهای کمتر از 400 مایل (740 کیلومتر) اقتصادی نبودند، لذا خطوط هوایی در دهه 80 نسل جدید توربوپراپ ها را سفارش دادند.

۞۞ كوروش بزرگ ۞۞

9. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید بهزاد گامبروني از ایشان تشکر کرده اند:

M1LAD (10-14-2013),mobah1983 (10-15-2013),SAEED0172 (10-15-2013),خادم شهدا (10-14-2013),مجتبی کیا (10-14-2013)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)